Συνδυασμός  Θανάση Λύρου : Ολα τα ονόματα των Υποψηφίων

Συνδυασμός Θανάση Λύρου : Ολα τα ονόματα των Υποψηφίων


ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

ΜΕ ΥΠΟΨΗΦΙΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΝ κ. ΘΑΝΑΣΗ ΛΥΡΟ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΗΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ

ΟΝΟΜΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟΥ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αηδονόπουλος

Νικόλαος

του

Χρήστου

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Αθανασά - Πρέντζα

Αικατερίνη

του

Ευσταθίου

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Αρέτα - Καλογεροπούλου

Κωνσταντίνα

του

Σπυρίδωνος

Μηχανικός Σχεδίασης Προϊόντων & Συστημάτων

4

Βλαχογιάννης

Χρήστος

του

Κωνσταντίνου

Καθηγητής Μουσικής

5

Βλάχος

Ιωάννης

του

Παναγιώτη

Πτυχιούχος Πληροφορικής και Οικονομίας

6

Βούρβαχης

Ασημάκης

του

Σπυρίδων

Ελεύθερος Επαγγελματίας

7

Γεωργίου

Βασιλική (Βίκυ)

του

Χρήστου

Ελεύθερος Επαγγελματίας

8

Γκόπο - Κοντογιάννη

Μαρία - Βιολέτα

του

Σωτήρ

Ιδιωτικός Υπάλληλος

9

Γράβαλου - Λυκογεώργου

Φωτεινή

του

Παναγιώτη

Χειρούργος Οδοντίατρος

10  

Δακαλάκης

Ελευθέριος

του

Ιωάννου

Σκηνοθέτης

11

Δρόσος

Κωνσταντίνος

του

Αποστόλου

Επαγγελματίας Αγρότης

12

Ζαβιτσανάκης

Ιωάννης

του

Δημητρίου

Σπηλαιολόγος

13

Ζαντές

Παναγιώτης

του

Θεοδώρου

Πολιτικός Μηχανικός

14

Κάκκος

Χαράλαμπος

του

Αχιλλέα

Μηχανικός  Βουλκανιζατέρ

15

Κανιού

Ιωάννα

του

Ανδρέα

Φιλόλογος

16

Καντούνη - Μυλωνά

Θεοδώρα (Δώρα)

του

Επαμεινώνδα

Αγρότισσα

17

Καραγιάννης

Θωμάς

του

Αποστόλου

Ελεύθερος Επαγγελματίας

18

Καρβέλη

Ελένη

του

Κωνσταντίνου

Τελειόφοιτος Νομικής Σχολής

19

Κατσένιου - Πλακίδα

Αριστέα

του

Νικολάου

Προϊσταμένη Νοσηλεύτρια Υγείας & Στέλεχος του Ερυθρού Σταυρού

20

Κοντογιάννης

Κυρήκος Κυριάκος

του

Πολυνίκη

Ιδιωτικός Υπάλληλος

21

Κόντου

Ευθυμία (Έφη)

του

Ιωάννη

Ιδιωτικός Υπάλληλος

22

Κωνσταντακοπούλου

Σπυριδούλα (Πέπη)

του

Ιωάννη

Εκπαιδευτικός -Δημοσιογράφος

23

Κωνσταντίνου - Μπαλτά

Αντιγόνη

του

Γεωργίου

Ιδιωτικός Υπάλληλος

24

Λύρος

Δημήτριος

του

Χρήστου

Ιδιωτικός Υπάλληλος

25

Ματσάγγας

Χρήστος

του

Αθανασίου

Αγρότης

26

Μούγιας

Σταύρος

του

Ιωάννη

Ελεύθερος Επαγγελματίας

27

Μπελέκος

Κωνσταντίνος

του

Ανδρέα

Γεωπόνος

28

Ντέκας

Κωνσταντίνος

του

Χρήστου

Πυροσβέστης

29

Ντρούκας

Χρήστος

του

Ανδρέα

Επαγγελματίας Οδηγός

30

Ξηρός

Χρήστος

του

Πέτρου

Μηχανολόγος

31

Παλιάτσας

Δημήτριος

του

Νικολάου

Ελεύθερος Επαγγελματίας

32

Πανόπουλος

Ευάγγελος

του

Αθανασίου

Πυροσβέστης

33

Παπαδόπουλος

Κωνσταντίνος

του

Αποστόλου

Ιδιωτικός

Υπάλληλος

34

Πατούλιας

Νικόλαος

του

Αναστασίου

Ιδιωτικός Υπάλληλος

35

Σαββίδη

Θεοδώρα

του

Δημητρίου

Αισθητικός - Αγιογράφος

36

Σκαρμούτσος

Αναστάσιος

του

Ιωάννη

Δημοτικός Σύμβουλος - Εκπαιδευτικός

37

Σούγιας

Φώτιος

του

Δημητρίου

Έμπορος

38

Σπανοπούλου

Καλλιόπη

του

Γεωργίου

Δημόσιος Υπάλληλος

39

Τζίλιος

Σπυρίδων

του

Γερασίμου

Ελεύθερος Επαγγελματίας

40

Τσαφώνιας

Κωνσταντίνος

του

Ανδρέα

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αναγνώστης

Μήτσος

Κώτσος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Βλαχογιάννη

Γεωργία

Αθανάσιος

Δημοτική Υπάλληλος

3

Βούρβαχη

Νικολέτα

Μιχαήλ Συμεών

Ιδιωτικός Υπάλληλος

4

Ζώγκος

Παναγιώτης

Αντώνιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

5

Θεοδωράκη

Κασιανή (Άννυ)

Παναγιώτης

Βρεφονηπιοκόμος

6

Κανιός

Παναγιώτης Οδυσσεύς

Αθανάσιος

Πτυχιούχος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

7

Κανούρη - Σαλαγιάννη

Μαρία

Γεώργιος

Οικονομικά και Διοίκηση

8

Κάντζος

Κωνσταντίνος

Χρήστος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

9

Καρατζογιάννη

Μαριγώ (Μαρία)

Ιωάννης

Φιλόλογος

10

Κατσαβός

Γεώργιος

Παναγιώτης

Ιδιωτικός Υπάλληλος

11

Λίγγα

Παρασκευή

Γρηγόρης

Ιδιωτική Υπάλληλος

12

Μανδράνης Ασβεστάς

Δημήτριος

Κυριάκος

Συνταξιούχος Επαγγελματίας

13

Μαντζουράτος

Αριστείδης

Ανδρέας

Ελεύθερος Επαγγελματίας

14

Μιχελάκης

Νικόλαος

Στυλιανός

Ιδιωτικός Υπάλληλος

15

Μπέκος

Ιωάννης

Χρήστος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

16

Νικολάου

Αναστασία

Διονύσιος

Νοσηλεύτρια

17

Νταλιανάκη - Νικητάκη

Αλτάνη

Αριστείδης

Ελεύθερος Επαγγελματίας

18

Πανουργιά

Αλεξάνδρα

Δημήτριος

Συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος

19

Παπαγεωργίου

Παρασκευή

Γεώργιος

Νοσηλεύτρια

20

Σφυρή

Βασιλική

Αθανάσιος

Βρεφονηπιαγωγός

21

Ταρατσά

Ερμιόνη (Ερμίνα)

Νικόλαος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

22

Χατζόπουλος

Κυριάκος

Κωνσταντίνος

Λογιστής

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αρέτας

Γεώργιος

Παναγιώτης

Δασονόμος

2

Αριστόπουλος

Κωνσταντίνος

Θεόδωρος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Καλύβα

Βασιλική

Χρήστος

Αγρότισσα

4

Κοκκαλάκη

Λαμπρινή

Κωνσταντίνος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

5

Κραβαρίτη - Λύρου

Κωνσταντία

Ηλίας

Ιδιωτικός Υπάλληλος

6

Λύρος

Δημήτριος

Χρήστος

Επαγγελματίας Οδηγός

7

Μαρκέτου

Γεωργία

Σπυρίδων

Φιλόλογος

8

Μπαστάνη

Λευκοθέα

Νικόλαος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

9

Μπούνου

Γεωργία

Γεράσιμος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

10

Νιζάμη

Θεοδώρα

Σπυρίδων

Ιδιωτικός Υπάλληλος

11

Σάλας

Χρίστος

Ευθύμιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

12

Σαργιάννη

Ανδρομάχη

Ηλίας

Αισθητικός - Ελεύθερος επαγγελματίας

13

Σιδηράς

Άγγελος

Χαράλαμπος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΕΤΣΙΝΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κράνη

Πασχαλιά

Διονύσιος

Νοσηλεύτρια

2

Μούγια

Χρυσούλα

Δονάτος

Αγρότισσα

3

Μυλωνάς

Χρίστος

Γεώργιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Λύρος

Νικόλαος

Χρήστος

Αγρότης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΣΙΝΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κατσαρέος

Βασίλης

Παναγιώτης

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Κατσίχτη

Αναστασία

Παναγιώτης

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Μαυροκέφαλος

Νικόλαος

Δημήτριος

Αγρότης

4

Σωτηρίου

Κλεοπάτρα

Ευστάθιος

Ιδιωτική Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΜΝΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κοντομήτσου

Μαρία

Ιωάννης

Οικιακά

2

Κορφιάτη

Ελευθερία

Αθανάσιος

Αγρότισσα

3

Μπακατσέλος

Παναγιώτης

Κωνσταντίνος

Επαγγελματίας Αγροκτηνοτρόφος

4

Τσόλκας

Σωτήριος

Κωνσταντίνος

Επαγγελματίας Αγρότης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κηρύκου

Χριστίνα

Κωνσταντίνος

Ελεύθερη Επαγγελματίας (Κομμώτρια)

2

Κορφιάτης

Παντελής

Γεώργιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Μπέκος

Γεώργιος

Σπυρίδων

Αγρότης

4

Σαγρής

Επαμεινώνδας

Χρήστος

Αγρότης

5

Σκουπίτσας

Γεώργιος

Αντώνιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

6

Τριανταφυλλόπουλος

Ευστάθιος

Δημήτριος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

7

Χριστέμη - Δημάκη

Μαρία

Ευστράτιος

Αγρότισσα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αγγέλη

Σπυριδούλα

Θεμιστοκλής

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Αγγελόπουλος

Παναγιώτης

Ιωάννης

Επαγγελματίας Αγρότης

3

Γαβριελάτου

Ηρώ

Νικόλαος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

4

Κουμανιώτη

Βασιλική

Παναγιώτης

Ελεύθερος Επαγγελματίας

5

Κουτσαγγέλη

Κωνσταντίνα

Ιωάννης

Αγρότισσα

6

Κουφού

Πολυξένη

Σπυρίδων

Φιλόλογος

7

Μπίμπος

Παντελής

Νικόλαος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

8

Παππάς

Μιχαήλ

Αναστάσιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

9

Ταμπακόπουλος

Θεμιστοκλής

Σωτήριος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

10

Χρήστου

Διονύσιος

Μάρκος

Αγρότης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΗΛΙΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Μιμμή

Κωνστάντω

Χαρίλαος

Αγρότισσα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Γιάτση

Δέσποινα

Αθανάσιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Λύρου

Ελένη

Γεώργιος

Οικιακά

3

Μάντη

Αλεξάνδρα

Νικόλαος

Οικιακά

4

Ντάλα

Μαρία

Θεόδωρος

Τελειόφοιτος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής

5

Ντόκα - Γκιγκλά

Γιαννούλα

Ανδρέας

Ελεύθερος Επαγγελματίας

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΗΝΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Διαμάντη

Ιωάννα

Γεώργιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

2

Κατσαβός

Βασίλειος

Νικόλαος

Αγρότης

3

Λαναρά

Σπυριδούλα (Ηρώ)

Παναγιώτης

Ιδιωτικός Υπάλληλος

4

Λούκας

Κωνσταντίνος

Ανδρέας

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Αναστασίου - Στέλιου

Παναγιώτα

Χρήστος

Οικιακά - Μουσικός

2

Βασιλείου

Ελευθερία

Γεώργιος

Οικιακά

3

Κλαδούχας

Χρήστος

Κωνσταντίνος

Αγρότης

4

Μπέλλας

Γεώργιος

Ευάγγελος

Αγρότης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΣΤΡΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κουμπαρούλη

Ελευθερία

Γεώργιος

Αγρότισσα

2

Κουτσοθόδωρος

Νικόλαος

Παναγιώτης

Επαγγελματίας Αγρότης

3

Μακρή

Χριστίνα Ιωάννα

Γεώργιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

4

Πιέρρου

Ευθαλία

Χρήστος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΟΧΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Λαχανά

Μαρία

Δημήτριος

Νοσηλεύτρια

2

Λοϊζου

Βασιλική

Κωνσταντίνος

Αγρότισσα

3

Μεταξούλη

Δέσποινα

Αντώνιος

Αγρότισσα

4

Μεταξούλης

Αλέξιος

Παντελής

Ιδιωτικός Υπάλληλος

5

Παπανικολάου

Νικόλαος (Ανδρέας)

Γεώργιος

Ελεύθερος Επαγγελματίας (Κουρέας)

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Διαμαντόπουλος

Βασίλειος

Γεώργιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

2

Ρεβέκη

Φωτεινή

Κωνσταντίνος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Τριώτης

Νικόλαος (Αθανάσιος)

Βασίλειος

Επαγγελματίας  Αγρότης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΡΙΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Κρήτας

Αριστοτέλης

Γεώργιος

Επαγγελματίας  Αγρότης

2

Παππάς

Μελέτιος

Μιχαήλ

Επαγγελματίας  Αγρότης

3

Πλεξίδας

Χρίστος

Ιωάννης

Ελεύθερος Επαγγελματίας

4

Τζίνας

Μιχαήλ

Αλέξιος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

1

Καρβέλη

Πατρούλα

Κωνσταντίνος

Φοιτήτρια ΤΕΦΑΑ

2

Κατσαβού

Ανδριάννα

Θεόδωρος

Ιδιωτικός Υπάλληλος

3

Μαγκλάρα

Φωτεινή

Λεωνίδας

Ελεύθερος Επαγγελματίας

4

Σαρρής

Ιωάννης

Περικλής

Ιδιωτικός Υπάλληλος

ekloges 2023 00

Διαβάστε επίσης

Related Articles

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes