Συνδυασμός  Όλγας Δασκαλή  : Ολα τα ονόματα των Υποψηφίων

Συνδυασμός Όλγας Δασκαλή : Ολα τα ονόματα των Υποψηφίων


Συνδυασμός “Ισχυρός Δήμος, Δυνατές Κοινότητες, Ευημερία Πολιτών” Αναλυτικά οι υποψήφιοι ανα δημοτικές ενότητες και τοπικές κοινότητες είναι οι παρακάτω:

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

Όλγα Δασκαλή, Δικηγόρος

Υ Π Ο Ψ Η Φ Ι Ο Ι Δ Η Μ Ο Τ Ι Κ Ο Ι Σ Υ Μ Β Ο Υ Λ Ο Ι

  1. Αλευρά Ελπίδατου Γρηγορίου, Γεωπόνος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  2. Αραβανής Δημήτριοςτου Ιωάννη, Αγρότης (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  3. Βασκαντήρας Παναγιώτης του Λάμπρου, Συνταξιούχος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  4. Βούρτσας Χρήστοςτου Κωνσταντίνου, Ηλεκτρολόγος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  5. Γαλάνης Βασίλειοςτου Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  6. Γερολυμάτος Νικόλαοςτου Ηλία, Πυροσβέστης (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  7. Γεωργιάδης Χρήστοςτου Κωνσταντίνου, Ιατρός Παθολόγος Εντατικολόγος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  8. Γρομητσάρη Αυγέρη Παναγιώτα του Γεωργίου, Ιδιωτική υπάλληλος (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  9. Ζαπαντιώτης Κωνσταντίνοςτου Θεοδώρου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  10. Ζοχιού Κωνσταντάτου Βασιλικήτου Κωνσταντίνου, Λογίστρια – ιδιωτική υπάλληλος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  11. Θεοτοκάτος Βασίλειοςτου Ναπολέοντος, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  12. Καλόκληρος Δημήτριοςτου Χρήστου, Λογιστής (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  13. Καρατζογιάννης Νικόλαος του Γεωργίου, Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  14. Καρδακάς Βασίλειοςτου Γερασίμου, Προϊστάμενος Ελληνικής Στατιστικής Αρχής Τμήματος Αιτωλοακαρνανίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  15. Κιτσινέλης Σπυρίδων Παναγιώτης του Μιχαήλ, Σεφ-Ιδιωτικός υπάλληλος εστίασης (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  16. Κοκώρης Χρήστοςτου Βασιλείου, Οικονομολόγος ΠΕ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  17. Κονδραλής Σπυρίδων του Φωτίου, Συνταξιούχος καθηγητής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  18. Κονταρής Γεώργιοςτου Ηλία, Διοικητικός Υπάλληλος ΔΕΥΑΜ (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  19. Κοντογεώργος Θωμάς του Ιωάννη, Μηχανολόγος Μηχανικός – Ανθρωπιστικές κρίσεις και βιώσιμη ανάπτυξη (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  20. Κοταντάκη Φάκα Σπυριδούλα του Θεόφιλου, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  21. Κουτσαγγέλης Ανδρέαςτου Βασιλείου, Ιχθυολόγος ΤΕ (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  22. Κώτση Κατοχιανού Ουρανία του Χρήστου, Υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  23. Λαμπόβας Δημήτριοςτου Κωνσταντίνου, Μηχανικός επιχειρησιακής διοίκησης Phd (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  24. Λαμπρόπουλος Γεώργιοςτου Βασιλείου, Πολιτικός επιστήμονας Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  25. Μαστρανδρέου Ιωάννηςτου Αλεξάνδρου, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός MBA, Msc (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  26. Μελισσαράτος Θεμιστοκλήςτου Γερασίμου, Συνταξιούχος Υπουργείου Παιδείας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  27. Μιχαλόπουλος Αθανάσιοςτου Παναγιώτη, Αξιωματικός Εμπορικού Ναυτικού (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  28. Μοσχονά Βασιλική(Βάλια) του Γεωργίου,Ιδιωτική υπάλληλος βοηθός οδοντιάτρου (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  29. Μπαρμπετάκη Αφροδίτητου Επαμεινώνδα, Γεωπόνος PhD (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  30. Μπέκος Δημήτριος Πέτροςτου Συμεών, Άνεργος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  31. Μυλωνάς Ιωάννηςτου Ανδρέα, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  32. Ντέκας Γεώργιοςτου Ευθυμίου, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  33. Ντζελέπης Ιωάννηςτου Βασιλείου, Κτηνοτρόφος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  34. Ντούμας Νικόλαοςτου Κωνσταντίνου, Εικαστικός Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  35. Παλαιολόγος Ιάκωβος του Ιωσήφ, Συνταξιούχος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  36. Παληκύρας Θεόδωροςτου Μιχαήλ, Προγραμματιστής Η/Υ (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  37. Παναγιωτοπούλου Σοφίατου Γεωργίου, Διοικητικός Υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  38. Παπαδόπουλος Νεραντζήςτου Στεργίου, Γενικός Διευθυντής ξενοδοχειακής μονάδας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  39. Πασσίση Ντάλλα Ανθήτου Αλκιβιάδη, Καθηγήτρια Μουσικής (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  40. Περγαντή Αστέρωτου Φωτίου, Ιδιωτική υπάλληλος (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  41. Περιστέρης Αρσένηςτου Παναγιώτη, Λογιστής (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
  42. Ράπτης Νικόλαοςτου Πέτρου, Μηχανικός Πληροφορικής (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  43. Σαρτζής Δημήτριος του Γεωργίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  44. Σταμάτης Νικόλαοςτου Κωνσταντίνου, Χημικός PhD, Σύμβουλος Εκπαίδευσης Φυσικών Επιστημών Αιτωλοακαρνανίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  45. Τζακώστας Ιωάννης του Ελευθερίου, Κοινωνικός Λειτουργός (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  46. Τζώρτζης Σπυρίδωντου Παναγιώτη, Ελεύθερος επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  47. Τσαμαδιάς Χρήστοςτου Νικολάου, Τοπογράφος Μηχανικός (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  48. Τσάμης Παναγιώτηςτου Αποστόλου, Αλιέας (ΟΙΝΙΑΔΩΝ)
  49. Τσαντοπούλου Όλγατου Σπυρίδωνα, Περιβαλλοντολόγος MSc, Υπάλληλος ΟΠΕΚΕΠΕ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  50. Τσαρκάτογλου Ελευθέριοςτου Σωκράτη, Ιατρός Βιοπαθολόγος (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  51. Τσερεμέγκλης Ανδρέας του Γεωργίου, Ιχθυολόγος Τ.Ε. (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  52. Φλώρος Γεώργιοςτου Λάμπρου, Ελεύθερος Επαγγελματίας (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  53. Φωτοδήμας Ιωάννης του Παναγιώτη, Ιχθυολόγος ΤΕ Μηχανικός ΑΕΝ (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  54. Χαλαζιά Βαλλιανάτου Ανδριανή (Άντα)του Κωνσταντίνου, Φυσικός Περιβαλλοντολόγος MSc, Διευθύντρια Καλλιτεχνικού Γυμνασίου Μεσολογγίου (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  55. Χαντζή Ελένη του Νικολάου, Συνταξιούχος Καθηγήτρια Ηθοποιός (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)
  56. Χριστογιάννης Κωνσταντίνος του Νικολάου, Χειρουργός οδοντίατρος MSc Προληπτικής Οδοντιατρικής (ΙΕΡΑΣ ΠΟΛΕΩΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ)

Υ Π Ο Ψ Η Φ Ι Ο Ι    Τ Ο Π Ι Κ Ο Ι    Σ Υ Μ Β Ο Υ Λ Ο Ι

ΑΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ

  1. Μαυρομμάτη Αμαλίατου Κωνσταντίνου, Ιδιωτική υπάλληλος

ΑΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

  1. Λουκόπουλος Χρήστοςτου Γεωργίου, υπάλληλος ΔΕΥΑΜ
  2. Λύτρας Δημήτριοςτου Αγγελή, Ελεύθερος Επαγγελματίας Τεχνολογίας και Ηλεκτρονικών Συστημάτων
  3. Μοσχοπούλου Μπαούρδα Γεωργίατου Γεωργίου, Οικιακά

ΑΙΤΩΛΙΚΟ

  1. Αρχοντούλη Ερασμίατου Γεωργίου, Καθηγήτρια Φιλολογικών Μαθημάτων
  2. Κάππα Γιαννούλατου Χρήστου, Οικιακά
  3. Μπλίκας Ιωάννης του Κωνσταντίνου, Ελεύθερος επαγγελματίας Φωτογράφος
  4. Ξύστρα Κρυσταλίατου Παναγιώτη, Ιδιωτική υπάλληλος
  5. Χριστοδουλάτος Γεράσιμοςτου Ελευθερίου, Άνεργος

ΑΝΩ ΚΟΥΔΟΥΝΙ

  1. Μελικόκη Μαρίατου Θεοδώρου, Δημόσιος Υπάλληλος

ΓΟΥΡΙΑ

  1. Αγγέλη Περγαντή Κωνσταντίνα του Δημοσθένη, Οικονομία και Διοίκηση ΔΕ – Οικιακά
  2. Βαλλιανάτου Ασημίνα (Σεμίνα)του Ευαγγέλου, Ιδιωτική υπάλληλος, ΠΕ Δημόσιας Διοίκησης
  3. Δρόγγος Χρήστοςτου Κωνσταντίνου, Έμπορος

ΕΥΗΝΟΧΩΡΙ

  1. Καλαβριζώτου Ελένητου Νικολάου, Ιδιωτική υπάλληλος
  2. Μούρκου Χριστίνα του Ζώη, Καθηγήτρια Αγγλικών Επιχειρηματίας
  3. Χαβαλίνα Αικατερίνητου Γεωργίου, Λογοθεραπεύτρια – MSc Επιστήμες αγωγής μέσω καινοτόμων τεχνολογιών και βιοϊατρικών προσεγγίσεων

ΚΑΤΟΧΗ

  1. Βαλασωτήρη Καλλιόπητου Γεωργίου, Υπάλληλος Οικονομικών καθηκόντων-Μελισσοκόμος
  2. Ζαπαντιώτη Αικατερίνη του Αθανασίου (το γένος Πλαστήρα), Εκπαιδευτικός νοσηλεύτρια σε δημόσιες δομές, Φιλόλογος
  3. Κουτζαμάνης Ιωάννηςτου Γερασίμου, Ψυκτικός
  4. Σαλαγιάννη Ασημίνατου Δημητρίου, Οικιακά
  5. Τίτα Μασούρα Αγγελική του Κωνσταντίνου, Οικιακά

ΛΕΣΙΝΙ

  1. Αϊτινίδη Ευθυμίατου Κωνσταντίνου, Οικιακά
  2. Κοσμάς Γεράσιμοςτου Θεοδώρου, Χειριστής Μηχανημάτων
  3. Τόγια Βασιλική του Νικολάου, Καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας

ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ

  1. Αγγελοπούλου Άννατου Χρύσανθου, Ιδιωτική υπάλληλος
  2. Γαλανίτσα Βασιλικήτου Σπυρίδωνος, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  3. Θεοδωράκη Αντωνία του Ιωάννη, Άνεργη-Οικιακά
  4. Καρέτσου Μυρτώτου Αθανασίου, Ελεύθερη επαγγελματίας
  5. Καστανιώτη Ιωάννατου Χρήστου, Μηχανικός Σχεδίασης Λογισμικού
  6. Κορφιάτης Γεώργιοςτου Αθανασίου, Ναυτικός
  7. Κοτίνης Παναγιώτηςτου Δημητρίου, Οικονομολόγος MSc Λογιστική
  8. Ντούτση Αμαλίατου Γιώργη, Άνεργη-οικιακά
  9. Σακελαρόπουλος Βασίλειοςτου Χρήστου, Ιδιοκτήτης πρότυπης κτηνοτροφικής μονάδας βιολογικού γάλακτος – πτυχιούχος Μηχανολόγος Μηχανικός
  10. Σπυροπούλου Γεωργία του Αντωνίου, Διοικητικός υπάλληλος Νοσοκομείου Μεσολογγίου
  11. Τόλης Γεώργιοςτου Μήλιου, Ιδιωτικός υπάλληλος
  12. Τσουμπελή Παρασκευή (Βιβή)του Αντωνίου, Κοινωνιολόγος ΠΕ

ΜΟΥΣΟΥΡΑ

  1. Μαργέτη Φωτεινή του Θεόκλητου, Οικονομολόγος – Διοίκηση και Διαχείριση υπηρεσιών υγείας και κοινωνικής φροντίδας

ΝΕΟΧΩΡΙ

  1. Αγγέλη Παρασκευή (Εύη)του Γεωργίου, Καθηγήτρια Αγγλικών – Συγγραφέας
  2. Αλετράς Γεώργιοςτου Σταύρου, Αγρότης
  3. Αλετράς Κωνσταντίνοςτου Αντωνίου, Ελεύθερος Επαγγελματίας
  4. Βαλανδρέας Παντελεήμωντου Χρήστου, Παραγωγός Ελιάς Καλαμών
  5. Κανούτας Γεώργιοςτου Διονυσίου, Τεχνικός Μηχανών Θαλάσσης

ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ

  1. Κονδύλης Θεόδωρος του Αναστασίου, Αγρότης
  2. Μωραϊτη ΚαλογεροπούλουΕυσταθία του Γεωργίου, Συνταξιούχος
  3. Χαλαζιά Παναγιώτα Αθηνά του Χρήστου, Φοιτήτρια

ΡΕΤΣΙΝΑ

  1. Κοντογεώργου Ελένητου Θωμά, Οικιακά

ΣΤΑΜΝΑ

  1. Κούστα Κωνσταντίνα του Γεωργίου, Ιδιωτική υπάλληλος
  2. Κουτρούμπας Βασίλειοςτου Γεωργίου, Ιδιωτικός υπάλληλος
  3. Σταμάτη Μαρία Αναστασίατου Νικολάου, Φοιτήτρια

ΦΡΑΓΚΟΥΛΕΙΚΑ

  1. Φραγκούλη Θεοδωροπούλου Ευανθία του Ιωάννη, Συνταξιούχος

ΧΡΥΣΟΒΕΡΓΙ

  1. Ντάλας Απόστολοςτου Ευθυμίου, Αγρότης-Μελισσοκόμος
  2. Παπουτσή Βασιλικήτου Παναγιώτη, Άνεργη-πτυχιούχος Προγραμματισμού και χειρισμού Η/Υ
  3. Παππά Βασιλικήτου Κώστα, Οικιακά

ekloges 2023 04

Διαβάστε επίσης

Related Articles

Copyright © Free Joomla! 4 templates / Design by Galusso Themes