Κατηγορία : Αθλητισμός

asteras aee 2020 07Αγώνας για γερά νεύρα στο φινάλε σήμερα στο Ενωσιακό γήπεδο Μεσολογγίου, ανάμεσα στον Αστέρα Μεσολογγίου και την Α.Ε. Ευηνοχωρίου με δύο γκολ στα τελευταία πέντε λεπτά του αγώνα.

aem panaxaikh 2020 00Ο Σύνδεσμος Βετεράνων ποδοσφαιριστών της Α.Ε. Μεσολογγίου καλεί όλους τους φιλάθλους στο Ενωσιακό στάδιο Μεσολογγίου, τη Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2020 και ώρα 6.00 μ.μ. να παρακολουθήσουν τον φιλικό αγώνα μεταξύ των ομάδων παλαιμάχων:

alafodhmos2 2020 00Μετά το χθεσινό Δ.Σ. του σωματειου μας, ανακοινώνεται η είσοδος σε αυτό του Ευάγγελου Αλαφοδημου.Ένα πρόσωπο γνωστό από τα παλιά στα ποδοσφαιρικά δρομενα, καθώς υπήρξε πρόεδρος της Ένωσης Ευηνοχωριου για αρκετά χρόνια.

a.e.e dokimi 01ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ

Με την ίδια «συνταγή» συνεχίζουμε και τη νέα ποδοσφαιρική μας χρονιά στο Ευηνοχώρι. Ο σχεδιασμός και ο προγραμματισμός έχει ήδη γίνει και με γοργούς ρυθμούς γίνονται καθημερινές επαφές και συναντήσεις σχετικά με ανανεώσεις και προσθήκες νέων ποδοσφαιριστών.

doxa aee 2020 13Με το βαθμό της ισοπαλίας «πέρασε» από το Καινούριο η Α.Ε. Ευηνοχωρίου. Σε ένα παιχνίδι που οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο, Δόξα Καινουρίου και Α.Ε. Ευηνοχωρίου έμειναν στο ισόπαλο 1 - 1.